Monitor HP M24f

Monitor HP M24f

Monitor Gaming HP X24ih 144HZ

Vendor : Ea Offers
ALL27,500.00
Availability: In stock
SKU
85584949499

Përjetoni veprime me ritme të shpejta me lojëra realiste në një monitor 23,8 inç të krijuar për të shfaqur ngjyra me cilësi të qëndrueshme. Falë sensorit IPS, ju mund të shikoni imazhe të përsosura në kënde shikimi ultra të gjera dhe të zhyteni në fitore të shumta. Përveç kësaj, koha e përgjigjes 1 ms dhe teknologjia AMD FreeSync™ Premium ju mbajnë një hap përpara rivalëve tuaj dhe shijoni lojën e qetë dhe pa vonesa. Shijoni shikueshmëri më të mirë dhe imazh të qetë falë matricës IPS me kënde shikimi ultra të gjera dhe ngjyra më të gjalla. Tani mund të zhyteni në lojë me të vërtetë realiste. Me kohën e përgjigjes 1 ms dhe shpejtësinë e rifreskimit 144 Hz, nuk do të humbisni asgjë. Qëndroni një hap përpara rivalëve tuaj edhe në momentet më të tensionuara. Çdo lojtar meriton lojë të përkryer të qetë dhe pajisje me performancë të lartë. Luaj me besim falë normës së lartë të rifreskimit, kompensimit të ulët të humbjes së likuiditetit dhe vonesës së ulët. Monitorët e certifikuar Premium AMD FreeSync™ tani janë në dispozicion.

 

 

Pesha [kg] 6.05 Aksesorë të përfshirë Kabllo HDMI
Altoparlantë të integruar Jo Aplikimi Për lojtarë
Ekran I sheshtë Ekran rrotullues (PIVOT) Jo
Gjerësia [cm] 54.1 Koha e përgjigjes [ms] 1 ms
Konsumi i energjisë [w] 38 W Lartësia [cm] 32.6
Lloji i matricës IPS Madhësia e pikës 0.274
Montues në mur (VESA) Po Ngjyra E zezë
Rregullimi i lartësisë Po Shkëlqimi 350 cd/m2
GTIN 0194850573828 Kodi i produktit 5945907mo

 

 

20C2 - HP X24ih Gaming Monitor (JetBlack,PavGaming) Front

Escape in immersive color

Enjoy better views and sharper moves with an IPS panel that provides ultra-wide viewing angles and a more colorful picture. Now, you can stay immersed in content with the most realistic gaming experience.

20C2 - HP X24ih Gaming Monitor (JetBlack,PavGaming) FrontLeft

Lightning speed for laser sharp accuracy

Be ready to react to anything that comes your way with a 1ms response time and 144 Hz refresh rate 1. Even in the most action-packed moments, always be one step ahead of your opponents.

20C2 - HP X24ih Gaming Monitor (JetBlack,PavGaming) FrontRight

Faster moves. Fluid gaming.

Every gamer deserves perfectly smooth gameplay and peak performance. Game confidently with a high refresh rate, low framerate compensation and low latency. AMD FreeSync™ Premium-certified monitors are here 2.

Lifelike quality. Lightning speed.

20C2 - HP X24ih Gaming Monitor (JetBlack, AcidGreen, 24ih) Hero, Photocomp

Step up to the best

IPS technology brings you clear views from almost any angle. Every seat is the best seat in the house.

144 Hz refresh rate

Eliminate screen tearing for cleaner details, sharper objects, and smooth gaming.

1-millisecond response time with Overdrive

Eliminates motion blur for crisp, fluid gameplay no matter what’s happening on-screen.

AMD® FreeSync™ technology

Makes display stutter, input lag, and screen tears ancient history.

 
Write Your Own Review
You're reviewing:Monitor Gaming HP X24ih 144HZ
WhatsApp Chat WhatsApp Chat