Monitor HP V28 4K

Monitor HP V28 4K

Monitor Gaming HP X24ih 144HZ

Monitor Gaming HP X24ih 144HZ

Monitor HP M24f

Vendor : Ea Offers
ALL22,000.00
Availability: In stock
SKU
9955185887

HP M24f është një monitor LCD 23.8 inç, panel IPS, mat, antireflektues, rezolucion Full HD 1920 x 1080. Këndi i shikimit 178 ° vertikalisht dhe horizontalisht, ndriçimi 300 cd / m2, kontrasti 1000: 1, raporti i pamjes 16: 9 , koha e përgjigjes 5 ms. Lidhja përmes VGA, HDMI 1.4. Përmasat pa bazë 536 × 34 × 316 mm , pesha pa bazë 2.2 kg.

 

FreeSync: Po Ekran i shesht: Po
Hyrje HDMI: Po Ngjyra: Hiri
Raporti i aspektit: 16:9 Kontrasti statik [1]: 1 000
Gama e ngjyrave: sRGB (99%) Rezolucioni nativ: 1920 x 1080 (Full HD)
Hyrje VGA (D-Sub): Po Reduktimi i drites blu: Po
Dimensionet me imbajtese 10 000 000 Paketa permban: Kabllo HDMI
[mm]:     IPS
Diagonalja e ekranit [cm]: 23,8 Lloji i ekranit/pamjes:  
Siperfaqja e shfaqjes: mat Lansuar: 9.2. 2022
Write Your Own Review
You're reviewing:Monitor HP M24f
WhatsApp Chat WhatsApp Chat