Monitor HP M27fe - LED 27

Monitor HP M27fe - LED 27", Full HD

Monitor HP M24f

Monitor HP M24f

Monitor HP V28 4K

Vendor : Ea Offers
ALL39,000.00
Availability: In stock
SKU
5997575775758

Ky monitor është i dizajnuar posaçërisht për të apasionuar të lojërave. Vjen me një diagonale prej 28" me kualitet uW-4K UHD dhe rezolucion 3840 x 2160, me të cilin shfaq imazhe superiore me ngjyra të ndezura dhe tejet reale, me altoparlantë të integruar që ju mundësojnë që të përjeton çdo goditje e lëvizje sikurse të ishit me të vërtet aty. Gjithashtu, ky monitor ka teknologjitë si TN, Blue light reduction dhe Flicker Reduction. Veçanti të këtij monitori janë edhe mundësitë e lidhjes përmes porteve DisplayPort, 3.5mm dhe HDMI.

 

 

Raporti shikimit: 16: 9 Varje n mur: Po
Siperfaqja e ekranit: E pashkelgyeshme Loje: Po
Port hyres HDMI: Po Numri i porteve HDMI: 2
Permasat e kapeses VESA: 75 x 75, 100 x 100, 200 x 100, 200 x 200, 200 X Numri i porteve DisplayPort: 1
  300, 300 x 300, 400 x 300, 400 x 400, 600 x 200,    
  600 x 400    
FreeSync: Po Permbajtja e pakos: DisplayPort kabel, HDMI kabel
HDMI 2.0: Po Numri i porteve HDMI 2.0: 2
Diagonalja e ekranit: 28 Reduktim ngjyres se kalter: Po
Kodi: 8WH58AA Pesha kg: 5.5
Frekuence Hz: 60 Konsumi W: 30
Gjeresia mm: 658,8 Lartesia mm: 466,8
Trashesia mm: 56,2 Besueshmêria: 100
Koha e reagimit ms: 1 Pitch Hz: 0161
Ndricimi cdm2: 300 Kendi horizontal i shikimit °: 170
Kendi vertikal i shikimit o. 160 Teknologji audio: 3.5mm per degjuese
Kontrasti dinamik [:1]: 10000000 Kontrasti statik [:1]: 1000
Prodhuesi: HP Rezolucioni: 3840 x 2160 (4K UHD)
Lloji ekranit: TN Ngjyra: Zeze
Write Your Own Review
You're reviewing:Monitor HP V28 4K
WhatsApp Chat WhatsApp Chat