Monitor HP M32f FHD

Monitor HP M32f FHD

Monitor HP V28 4K

Monitor HP V28 4K

Monitor HP M27fe - LED 27", Full HD

Vendor : Ea Offers
ALL28,500.00
Availability: In stock
SKU
5855885885

Monitori HP M27fe do t'i përshtatet të gjithëve që kanë punuar në kompjuter për një kohë të gjatë, si në zyrë ashtu edhe në shtëpi. Përparësitë e tij përfshijnë një diagonale 27" me rezolucion FHD 1920 x 1080 dhe dizajn elegant, kështu që ju mund të shikoni një imazh të përsosur, i cili karakterizohet nga shfaqja e ngjyrave të vërteta me kënde të shkëlqyera shikimi dhe një kohë të shpejtë reagimi prej 5 ms. Monitori është i pajisur me një dritë të pasme LED, e cila arrin kontrast më të lartë dinamik dhe rrjedhje zero të dritës. Në të njëjtën kohë, teknologjia kursen mjedisin pasi ka një efekt pozitiv në konsumin e energjisë elektrike dhe jetëgjatësinë. Ky monitor FHD përmban teknologjinë IPS për kënde shikimi ultra të gjera 178 °, gamë ngjyrash 99% sRGB për saktësinë e ngjyrave dhe Freesync, që i mban sytë vigjilentë me imagjinatën tuaj. Rritni komoditetin e shikimit me teknologjinë Eyesafe, e cila nuk degradon cilësinë e ngjyrave. Kontrasti është 1000: 1, shkëlqimi është 300 cd / m2, shpejtësia e rifreskimit 75 Hz. Është një panel IPS. HDMI 1.4, VGA, altoparlanti. Pesha 3.2 kg.

 

 

 

 

 

Garancioni nga prodhuesi: 1 vit Port hyres VGA (D-Sub): Po
Loje: Po Port hyres HDMI: Po
FreeSync: Po Reduktim i ngjyres se kalter: Po
Ekran i shesht: Po Numri i porteve HDMI: 2
Rezolucioni origjinal: 1920 x 1080 (Full HD) Lloji i ekranit: IPS
Ngjyra: Gri Ndricimi [cd/m2]: 300
Pesha [kg]: 3.2 Siperfaqja e ekranit: E pashkelqyeshme
Diagonalja e ekranit ["]: 27 Raporti i aspektit: 16: 9
Dimensionet me mbajtese [mm]: 10000000 Kendi vertikal i shikimit [°]: 178
Pitch [Hz]: 0,311 Koha e reagimit [ms]: 5
Besueshmeria: 100 % Permbajtja n paketim: Kabllo HDMI
Thellesia e ngjyres [bit]: 8 + FRC Shtrirja e ngjyrave: sRGB (99%)
Klasa e energjise: D EAN: 195908875871
Write Your Own Review
You're reviewing:Monitor HP M27fe - LED 27", Full HD
WhatsApp Chat WhatsApp Chat