monitor

Monitor Gaming HP X24c 144HZ curved

Monitor HP M27fe - LED 27

Monitor HP M27fe - LED 27", Full HD

Monitor HP M32f FHD

Vendor : Ea Offers
ALL33,000.00
Availability: In stock
SKU
7575778757777

Monitori HP M32f ofron një diagonale 31.5 " dhe rezolucion FHD 1920 x 1080 piksel. Raporti i pamjes është 16:9, koha e përgjigjes 7 ms. Kontrasti është 1000:1, ndriçimi 300 cd/m2. Është një panel VA. Paneli mat IPS ka një filtër antireflektues. Teknologjia Flicker Free kursen sytë tuaj duke reduktuar dridhjen e monitorit. Monitori ka gjithashtu teknologjinë Low Blue Light dhe nuk lëshon shumë dritë blu. Ka lidhësit HDMI 1.4, VGA. Përmasat janë 71.03 × 21.66 × 49.48 cm (me mbajtëse), pesha 5.1 kg.

 

 

Port hyres HDMI= Po FreeSync: Po
Reduktim i ngjyres se kalter: Po Reduktim te dridhjeve te imazheve: Po
Ekran shesht: Po Koha e reagimit [ms]: 7
Numri i porteve HDMI: 2 Pesha [kg]: 5.1
Ndricimi [cd/m2]: 300 Siperfaqja e ekranit: E pashkelgyeshme
Ngjyra: Zeze, argjendte Diagonalja e ekranit ["]: 31.5
Kendi horizontal i shikimit [°]: 178 Kendi shikimit vertikal [°]: 178
Pitch [Hz]: 0,364 Trashesia [mm]: 216,6
Besueshmeria: 100 % Gama e ngjyrave: sRGB (99%)
Dallim: 1920 x 1080 (FullHD) Lloji ekranit: VA
Klasa e energjise: D Raporti i shikimit: 16: 9
Brendi: HP Frekuenca [Hz]: 75
Thellesia e ngjyrave [bit]: 8 Permbajtja e paketimit: Kabllo HDMI
Kontrasti statik [1]: 3000 Konsumi [kWh/1000h]: 21
Kontrasti dinamik [1]: 10000000 Vendosja e monitorit: Herní, Kancelarské
Kodi: 2H5M7AA Gjeresia [mm]: 710,3

 

Write Your Own Review
You're reviewing:Monitor HP M32f FHD
WhatsApp Chat WhatsApp Chat